0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Дизи среќен роденден Банер позадина Шарена среќна роденденска забава украси Голем среќен роденденски двор знак позадина за бебешки туш роденденска забава затвор?

Дизи среќен роденден Банер позадина Шарена среќна роденденска забава украси Голем среќен роденденски двор знак позадина за бебешки

DEN 960.00
Достапно за нарачка

Залиха

Големина : Шарени мерки за позадина на роденденот, 5x3ft, 150x100cm, штанд, пол -џеб или клипови што не се вклучени. Материјали : Создадете винил позадини со користење на напредна крпа за печатење со дигитално печатење со висока дефиниција. Лесна тежина, тенко, лесно ракување, не може да се мие, не може долго време изложено на сончева светлина. Употреба : Аплицирајте на забава за роденденска тема, роденденска забава за туширање, украси за собирање семејства, собир за роденден. Може да се користи и како чаршав, позадина, завеса, украс за дома, позадина за фото студио или видеа и сл., Со што вашата роденденска забава е импресивен настан. Совршена декорација : Да подготвиме убава забава за славење за вашите семејства со користење на овој деликатен транспарент. Топли совети : Заднината ќе се испорача. Ако ја примите предметот со мала бразда, опуштете се, браздата не влијае на употребата. Добредојдовте во продавницата за позадини на Диџи! Ова е шарена позадина на среќен роденден што е на едно парче, кое е беспрекорно и нема џеб на врвот, нема никаква поддршка за материјалот : Платното фотографирање на професијата (тенка винил) може да се свитка и лесен погоден за фотографија во затворен простор. Може да се избришат валканите делови со партал, но не се измиени. За употреба : Со употреба на фотографски штанд, клипови и светлина, сликата е подобра. За семејна фотографија, користејќи јаже до позадината на идот. Подобро е да чувате одредено растојание кога фотографирате. Забележете : ќе има мали набори кога ќе бидат преклопени и испратени, оставете мало отстапување во големина заради рачно мерење. Поради различен компјутерски монитор, може да има одредена разлика во бојата. Почитувани клиенти : Ако имате какви било прашања, не двоумете се да ме контактирате. Вашите предлози ќе нè натераат да станеме подобри. Дозволете ви повеќе задоволни. Ви благодарам!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат