0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Рофатид Аниме Едно Парче Прозрачен Ранец Оксфорд Црна Училишна Торба Со Голем Капацитет Лаптоп Назад Пакет

Рофатид Аниме Едно Парче Прозрачен Ранец Оксфорд Црна Училишна Торба Со Голем Капацитет Лаптоп Назад Пакет

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Залиха

Материјал : Водоотпорна и издржлива оксфордска ткаенина. Големина : 11,8 L * 5,9 W * 18,1 H инчи / 30 * 15 * 46 КМ. Прозрачна карактеристика : белото лого свети во темнина откако ќе ја апсорбира светлината. Дизајн : Размавта со затворање на пластични токи, со печатење на аниме едноделен елемент, поместени и прилагодливи ремени за рамо. Надворешни Џебови : 1 преден џеб со патент, 2 еластични странични џебови и 2 џебови со патент под размавта. Внатрешни Џебови : пространа главна преграда со преграда за лаптоп со 1 полнење може да собере лаптоп од 15 инчи. Материјал : Водоотпорна и издржлива оксфордска ткаенина. Големина : 11,8 L * 5,9 W * 18,1 H инчи / 30 * 15 * 46 КМ. Прозрачна карактеристика : белото лого свети во темнина откако ќе ја апсорбира светлината. Дизајн : Размавта со затворање на пластични токи, со печатење на аниме едноделен елемент, поместени и прилагодливи ремени за рамо. Надворешни Џебови : 1 преден џеб со патент, 2 еластични странични џебови и 2 џебови со патент под размавта. Внатрешни Џебови : пространа главна преграда со преграда за лаптоп со 1 полнење може да собере лаптоп од 15 инчи. Тоа е уникатен ранец за патување со аниме, веруваме дека на обожавателите На Едно Парче ќе им се допадне.Можете да пребарувате "Аниме" во нашата продавница (Рофатид) за повеќе едно Парче или други производи за дизајн на аниме елементи.Големина : 11,8 L * 5,9 W * 18,1 H инчи / 30 * 15 * 46 КМ.Дизајнот на повеќе џебови ви овозможува подобро да управувате со поставувањето на items.It е погоден за тинејџери момчиња и девојчиња, студенти, мажи и жени.Ако логото апсорбира светлина посилно или подолго, ефектот на сјај во темнина ќе биде подобар.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат