0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Добали 17 инчен Лаптоп Ранец, Бизнис Патување Ранец СО USB Полнење Порта, Отпорни На Вода Колеџ Книжарница, Компјутерска Торба Ранец за Мажи &засилувач; Жените

Добали 17 инчен Лаптоп Ранец, Бизнис Патување Ранец СО USB Полнење Порта, Отпорни На Вода Колеџ Книжарница, Компјутерска Торба

DEN 639.84
Достапно за нарачка

Залиха

Големина : 19.68 "х 13.39 " х 8.27". Тежина : 0,96 кг. Одговара На Големината На Лаптопот : до 17,3 инчи. Капацитет : 35л. 1 х Ранец. 1 x Usb Продолжен Кабел. 1 x Продолжен Кабел За Слушалки. Забелешка : Енергетската Банка не е вклучена. Лаптоп Патување Ранец. ВО ДОБАЛИ. Услуга И Поддршка. ✈МНОГУ СКЛАДИРАЊЕ : Големиот ранец има одделен компјутерски простор за да спречи гребење на лаптопите од 17,3 инчи, средна пространа преграда за дневни/работни/патни потреби и предна преграда со многу џебови, џебови за пенкало и кука за клучеви, го прави вашиот предмет организиран и полесен за наоѓање. Надворешните џебови од двете страни се изработени од еластична ткаенина, се прошируваат за да обезбедат шишиња со вода со различна големина и компактен чадор. CONVENIENT ПРАКТИЧНО И ПРАКТИЧНО : со usb порта за полнење и интерфејс за слушалки, овој компјутерски ранец ви нуди попогоден начин за време на патувањето. Може да се користи како рачен ранец за патувања, меѓународни аеродроми и службени патувања. Добро направено за патување со авион и еднодневни патувања како подарок за патување за жени и мажи. ✈ЛЕСЕН И УДОБЕН : обложениот ремен за рамо Во Форма На Буквата С и обложениот грб се ergономски дизајнирани, изработени од високо еластични и сунѓери и ткаенини што дишат, опремени со прилагодливи токи. Можете слободно да ја прилагодите должината на ременот за рамо, да го намалите товарот на тежината, ефикасно да ги заштитите грбот и рамената и да го направите вашиот живот поудобен. ✈ИЗДРЖЛИВ И ВОДООТПОРЕН : Црниот ранец е изработен од највисокиот водоотпорен полиестерски материјал од микрофибер, за да се обезбеди сигурна и долготрајна употреба секој ден и викенд. Погоден за деловни патувања, викенд одмори, шопинг, професионална канцелариска работа и други активности на отворено. ✈ОДЛИЧНА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК : Ранецот За Лаптоп Добали има патент за дизајн и уникатен стил. Вашето купување вклучува 30-дневна бесплатна гаранција. Ако не ви се допаѓа вашата нова торба за лаптоп од која било причина, само треба да ја вратите и да добиете целосна наплата. Во ред е. Дајте подарок за погодност, удобност и издржливост со овој ранец за лаптоп. ОВАА СТАВКА НЕ Е НАМЕНЕТА ЗА УПОТРЕБА ОД ДЕЦА 12 И ПОД. . Ви нудиме лесно патување : торбите За Лаптоп одговараат на барањата за personal торби под седиштето на авиокомпанијата и може да се користат како ранец за носење за патување, меѓународен аеродром, службено патување. Добро направено за меѓународни патувања со авион и дневни патувања како подарок за патување за жени и мажи. Отсекогаш сме се придржувале до културната тема "квалитет прво, роман стил", така што секој клиент може да го најде ранецот што навистина сака да го носи. Секое прашање на производот ве молиме слободно стигнете до нас, услугата Добали ќе одговори во рок од 24 часа. Ние секогаш стоиме зад нашите производи и се стремиме кон 100% задоволство на производот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат