0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ранец За Патување ТБУОБТ Лесен Лаптоп Секојдневен Ранец За Жени Мажи, Цветни Цветни Лисја Пролет Ретро

Ранец За Патување ТБУОБТ Лесен Лаптоп Секојдневен Ранец За Жени Мажи, Цветни Цветни Лисја Пролет Ретро

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Залиха

Големината на ранецот е 14х10, 2х4, 7 во/35, 5х26х12 см. Ранецот е изработен од висококвалитетно платно. Голем капацитет и издржлив. Еден џеб со главен капацитет, 2 странични џебови, 1 преден џеб со патент, 1 внатрешен џеб. Удобно во рака, прилагодливи ремени за рамо. Празната торба може да стои, а обликот на торбата е цврст. Поради различните екрани на екранот на различни компјутери или мобилни телефони, може да има мала разлика во бојата помеѓу фотографијата и вистинскиот објект, ве молиме разберете. Ако имате било какви прашања пред купување или по добивањето на производот, можете да ни кажете. Ќе се потрудиме да го решиме вашиот проблем и би сакале да ги слушнеме вашите предлози додека се обидуваме да направиме подобро.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат