0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Кутија за складирање на рутерот Bturyt, кутија за складирање на рутерот WiFi Brotce Wallид за кабел за монтирање на кабел, кутија за електрична табла за заштитен плоча за зашт

Кутија за складирање на рутерот Bturyt, кутија за складирање на рутерот WiFi Brotce Wallид за кабел за монтирање на кабел, кутија

DEN 1420.80
Достапно за нарачка

Залиха

Simple design Multi-layer shelf, delicate texture, clean and neat, wall-mounted storage design, bid farewell to clutter, one-box storage, hollow design, reserved antenna slot at the top, heat dissipation design at the bottom, no signal blocking, вентилација и дисипација на топлина. Домашна декорација, полн со шуплив дизајн, водоотпорен, убав и практичен. Без разлика каде е поставен, модерните ракотворби бараат исклучителна декорација. Различни употреби не се погодни само за складирање на рутери, поставени кутии, фиксни, итн., Туку и како решетка за складирање за играчки и ЦД-а. Ова е одличен избор. ПВЦ материјал за материјали, водоотпорен и изолиран, цврст и издржлив, лесен за чистење, така што вие и вашето семејство можете да го користите лесно. Задоволство ви е за вашето внимание на производот. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не навреме и ние ќе го решиме за вас навреме. Simple design Multi-layer shelf, delicate texture, clean and neat, wall-mounted storage design, bid farewell to clutter, one-box storage, hollow design, reserved antenna slot at the top, heat dissipation design at the bottom, no signal blocking, вентилација и дисипација на топлина. Домашна декорација, полн со шуплив дизајн, водоотпорен, убав и практичен. Без разлика каде е поставен, модерните ракотворби бараат исклучителна декорација. Различни употреби не се погодни само за складирање на рутери, поставени кутии, фиксни, итн., Туку и како решетка за складирање за играчки и ЦД-а. Ова е одличен избор. ПВЦ материјал за материјали, водоотпорен и изолиран, цврст и издржлив, лесен за чистење, така што вие и вашето семејство можете да го користите лесно. Задоволство ви е за вашето внимание на производот. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не навреме и ние ќе го решиме за вас навреме. Wi Fi Box, повеќеслојна решетка, деликатна текстура, чиста и уредна, дизајн на складирање поставен на wallидови, понуда за да се збогува со неред, складирање со една кутија, шуплив дизајн, резервиран слот за антена на врвот, дизајн на дисипација на топлина на дното, без сигнал, без сигнал, без сигнал, без сигнал, без сигнал, без сигнал, без сигнал Блокирање, вентилација и дисипација на топлина.Дананси : Водоотпорна, влага-докажана и масло-доказ, лесен за инсталирање, шупливо врежано, класифицирано управување, здраво и еколошки. Забелешка : рутерната кутија не е соодветна за сите типови рутери. Ве молиме, проверете ја големината на надворешната кутија внимателно пред купувањето и потврдете ја големината на вашиот рутер. Параметрите на рутерот за складирање на рутерот : Whitemateal : PVCSize 1 : 42 × 31 × 11см/16,5 × 12,2 × 4,3 '' 40 × 28 × 9см/15,7 × 11 × 3,5''size 2 : 47 × 36 × 11см/18,5 × 14,2 × 4,3 '' 45 × 33 × 9см/17,7 × 13 × 3,5'''usage : Погоден за дома и канцеларија, лесен за инсталирање на вештерки Внимание на советите1. Во врска со списокот со продажба - Ние продаваме само лавици за рутер, а други слики не се вклучени.2. За бојата Поради различна камера, светло за снимање и компјутерски поставки, вистинската боја може да биде различна од сликата. Погледнете го вистинскиот производ, но ова не е квалитетно прашање.3. Во врска со големината - Ве молиме, дозволете мало отстапување во податоците за мерење. Може да има отстапување од 1 ~ 2 см, ве молиме погледнете го вистинскиот производ. Ве молам разберете го тоа.4. За производот - Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да купите. Имаме многу слични популарни производи, кликнете за да влезете во нашата продавница, има многу други производи што можат да ги задоволат вашиот стил и потреби.5. Во врска со услугата Се надеваме дека сте задоволни од вашата набавка, доколку имате какви било прашања за услуги на клиентите, ве молиме слободно контактирајте не, благодарам!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат