0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Кутија за складирање на дрвени десктоп WiFi, кутија за складирање на безжичен рутер, контејнер за управување со скриени линии, менаџер за канцелариски работна површи

Кутија за складирање на дрвени десктоп WiFi, кутија за складирање на безжичен рутер, контејнер за управување со скриени линии,

DEN 803.20
Достапно за нарачка

Залиха

? 【Лесно за склопување】 Тој е опремен со завртки без траги и завртки за фиксирање, обезбедувајќи ви два различни методи за инсталација. Надворешна димензија : 32 × 14 × 13см/12,5 × 5,5 × 5,1in。 Широко и сигурно се користи во семејства, спални соби, детски простории, бањи, дневни соби, гаражи, канцеларии, хотели и други сцени. Исто така, може да се постави директно на работната површина. Боја Вистинската боја може да биде различна од фотографијата, во зависност од камерата, светло за снимање и компјутерски поставки. Може да биде опремена со Wi Fi рутер, поставена кутија, штекер, оптички рутер, мало ДВД, конзола за мала игра, итн. ? 【Хуманизиран дизајн】 Заокружените агли и мазните рабови се ослободени од какво било закопување, а лакот е убав, што ја подобрува безбедноста и ефикасно спречува испакнатини и гребнатини. Надворешна димензија : 32 × 14 × 13см/12,5 × 5,5 × 5,1in。 Широко и сигурно се користи во семејства, спални соби, детски простории, бањи, дневни соби, гаражи, канцеларии, хотели и други сцени. ? 【Хуманизиран дизајн】 Заокружените агли и мазните рабови се ослободени од какво било закопување, а лакот е убав, што ја подобрува безбедноста и ефикасно спречува испакнатини и гребнатини. Дрвена боја : Браун-надворешна димензија : 32 × 14 × 13см/12,5 × 5,5 × 5,1in-инсталирање Метод : Поставување на работната површина-примена на : дневна соба, семејна соба, медиумска просторија, студија или канцеларија-обрнете внимание на топлите совети1. За списокот со продажба - се продава само рутерот, со исклучок на други производи на сликата. Проверете го вистинскиот производ, но ова не е проблем со квалитетот. Погледнете го вистинскиот производ. Широка апликација】 Оваа едноставна, практична и заштеда на wallидот за заштеда на вселената е многу погодна за домашна и канцелариска употреба. ? 【Лесно за склопување】 Тој е опремен со завртки без траги и завртки за фиксирање, обезбедувајќи ви два различни методи за инсталација. Мултифункционална решетка за складирање - Оваа решетка за складирање може да има мали предмети, како што се рутери, рутери за Wi Fi, далечински управувачи, приклучоци, итн. Може да биде опремена со Wi Fi рутер, поставена кутија, штекер, оптички рутер, мало ДВД, конзола за мала игра, итн. За големината, ве молиме измерете го рачно. Исто така е идеален подарок за забава за домаќинство за семејство и пријатели. Широка апликација】 Оваа едноставна, практична и заштеда на wallидот за заштеда на вселената е многу погодна за домашна и канцелариска употреба. Одржувајте го редоследот на жици и додатоци. Едноставна инсталација - можете да го закачите на wallидот со кука или да го поправите на wallидот со нокти. Предности на производот】 1. Може да се инсталира слободно според вашите преференции и потреби, а исто така може да се постави директно на работната површина. ? 【Заштеда на простор】 Ова го ослободува вашиот подни простор и го прави вашиот центар за забава подобро поставен во дневната соба, семејна соба, медиумска просторија, студија или канцеларија; Управувањето со кабелот на задниот дел е огромен простор за складирање. ? 【Заштеда на простор】 Ова го ослободува вашиот подни простор и го прави вашиот центар за забава подобро поставен во дневната соба, семејна соба, медиумска просторија, студија или канцеларија; Управувањето со кабелот на задниот дел е огромен простор за складирање.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат