0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Hing Flap Hinge SC SHEL COLE челик 50мм x 105mm со завртки

Hing Flap Hinge SC SHEL COLE челик 50мм x 105mm со завртки

DEN 1289.60
Достапно за нарачка

Залиха

Ве молиме, оставете го добиточната храна бидејќи ги цениме коментарите на сите наши клиенти. 50мм ширина 105мм висина во отворена позиција дебела 2мм. шарка на задниот дел на вратата. Шкаф на вратата од шкаф. Враќајќи шарка за размавта. Ве молиме, оставете го добиточната храна бидејќи ги цениме коментарите на сите наши клиенти. 50мм ширина 105мм висина во отворена позиција дебела 2мм. шарка на задниот дел на вратата. Шкаф на вратата од шкаф. Враќајќи шарка за размавта. Backflap Понекогаш се нарекува контра -капаче или шарки за табели, употребата се разновидни завршувања што се достапни се обичен челик, цинк позлатен челик, полиран цврст месинг и полиран хромиран месинг.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат