0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Vocomo 2 пакет мрзлива сузан шарка рамка за лице за 135 степени кабинет за кујнски кабинет шкафски шари за врата, прилагодливост на 3 начини и лесна инсталација

Vocomo 2 пакет мрзлива сузан шарка рамка за лице за 135 степени кабинет за кујнски кабинет шкафски шари за врата, прилагодливост

DEN 191.84
Достапно за нарачка

Залиха

Апликација - Оваа шарка работеше само во аголните лази Сузан кабинети кабинети за преклопување на вратите. 3Д прилагодување - Тоа значи дека можете да се прилагодите нагоре и надолу, лево и десно, пред и назад. 3-насочен прилагодлив дизајн ќе се погрижи вашите нови нарачани врати од кабинетот да не се затегнуваат, не се усогласуваат правилно и непречено отворете и непречено. Материјал - Направен од висококвалитетен ладен валани челик со никел позлатена завршница за долготрајна издржливост. Вклучен пакет - 2 пакувања со шарки од 135 степени, вклучени завртки. Без набавка на ризик-ние нудиме гаранција за живот без загриженост (без човечки услуги) и пријателска услуга за клиенти. Информации за производот : Боја : Материјал со никел : Инсталација на ладен валани челик : Зашрафено во пакетот Вклучен : Шарки од 135 степени x 2 завртки x 12.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат