0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Атлетски шорцеви на момчињата New Balance - Активни шорцеви за кошарка со активни перформанси со џебови

Атлетски шорцеви на момчињата New Balance - Активни шорцеви за кошарка со активни перформанси со џебови

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

100% полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Официјално лиценциран нов биланс : шорцеви за кошарка за момчиња од мрежа; Ние ги шампионираме оние кои бестрашно се водат од нивните страсти. Висок квалитет : Овие шорцеви за кошарка за момчиња што дишат остануваат светли и свежи, мијат по миењето; Долго траат низ сите негови авантури и излети. Разновидно : Совршено за трчање, играње, одење во теретана, играње фудбал, кошарка, лакроза, виси со пријатели или лежење низ куќата, вашето момче ќе го сака стилскиот изглед и извонредната удобност на неговите омилени нови шорцеви за теретани за активни облека. Ockебови : Вашето мало момче ќе може безбедно да ги чува сите свои работи безбедно, нема да мора да се грижи за губење на нешто кога ќе трча и игра; Активните шорцеви на момчињата со џебови се одлична опција за момчиња кои носат мобилни телефони, паричници и клучеви. Лесна грижа : машинско миење, суво суво; Ве молиме, повикајте го описот на производот за повеќе детали.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат