0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Под оклопниот женски ривал Тери шорцеви

Под оклопниот женски ривал Тери шорцеви

DEN 799.20
Достапно за нарачка

Залиха

70% полиестер, 25% Тенсел, 5% еластан. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Лесен француски Тери има мазен надворешен слој и топол, мек внатрешен слој. Материјални фитили пот и се сушат навистина брзо. Затегната еластична лента за половината со надворешен цртеж. Отворени џебови за рака. In Seam : 3,5 "". Ockебови : Да. Ако сакате да останете удобни, загреани и подготвени пред натпреварот-или после-ова е она што го носите. Ние го нарекуваме „ривал Тери“. Само можете да го наречете вашиот нов фаворит. Лесен француски Тери има мазен надворешен слој и топол, мек внатрешен слој. Материјални фитили пот и се сушат навистина брзо. Затегната еластична лента за половината со надворешен цртеж. Отворени џебови за рака. ИНСЕАМ : 3,5 "", џебови : да. 70% полиестер/25% tencel/5% еластан.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат