0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ptpuke дете деца солидна памучна удобност мек спорт спорт џогер шорцеви момчиња девојчиња случајни панталони

Ptpuke дете деца солидна памучна удобност мек спорт спорт џогер шорцеви момчиња девојчиња случајни панталони

DEN 207.36
Достапно за нарачка

Залиха

100% памук. Затворање на влечење. Машинско миење. 100% памук. Затворање на влечење. Меки и пријатни кратки панталони со бонбони во 12 бои. Добро шиење и добро изработено, издржливо, пријателско за кожата. Еластична половината, декоративно влечење. Супер ладно и слатко во лето. Цврста боја, едноставен дизајн, декорација на влечење, лесно да се совпадне со која било облека. Ако сте незадоволни од производите, ве молиме преку е -пошта и нашата ќе ви помогне да го решите проблемот во рок од 24 часа. Големина и боја, ве молиме внимателно повикајте се на табелата со големина пред да ја купите. Бидејќи различниот приказ на компјутерите доведува до бојата ќе има мала разлика од сликите.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат