0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Јиису Р3Л Целосно Допира Паметен Часовник Отчукувањата На Срцето Кислород Во Крвта Интерфејс За Вграден 20 Јазици ОК4

Јиису Р3Л Целосно Допира Паметен Часовник Отчукувањата На Срцето Кислород Во Крвта Интерфејс За Вграден 20 Јазици ОК4

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Залиха

Прецизно Снимајте Ги Целодневните Активности Како Што Се Чекори, Растојание И Потрошени Калории За Да Ви Помогнат Да Вежбате Научно И Да Ги Постигнете Вашите Фитнес Цели. €Ip68 Водоотпорен Фитнес Часовник И Траење На Батеријата B-Day ® Со Водоотпорен Дизајн Ip68, Можете Да Го Носите Кога Ги Миете Рацете, Пливате Итн.) На Овој Часовник; Никогаш Нема Да Ви Дозволи Да Пропуштите Важни Повици И Пораки. Известувањата За Вашата Порака Може Да Се Прикажат И Директно На Екранот На Вашиот Уред. ①Паметен Часовник За Андроид Телефони И Ја. Сите Овие Вистински-Т. Име Податоци Можат да Ви Помогнат Да Добиете Јасна Слика за Вашето Здравје и Да Ви Помогнат да Живеете Поздрав Живот. martwatch Е Компатибилен Со Паметни Телефони Со Ios 9. Режим Кој Може Да Трае До 8 Дена. Режим Кој Може Да Трае До 8 Дена.0 V Тип На Батерија : Ли-Полимерна Батерија 180mah Подготвеност : 8 Дена Нормална Употреба Големина : 9 X6 X10 Cm/3, 54 X2, 36 X3, 94 Inpack 1 X Срцеви Отчукувања На Кислород Во Крвта Ве Молиме Дозволете Мало Отстапување на Мерењето поради Рачно Мерење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат