0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Океански Океански Силиконски Спортски Бенд Ремен Нараквица Замена Двобојна Боја Компатибилна со Apple Watch Iwatch Ултра Серија 8 7 6 5 4 3 2 1 SE 49mm 45mm 44mm 42mm 41mm 40mm 38mm Мажи Жени

Океански Океански Силиконски Спортски Бенд Ремен Нараквица Замена Двобојна Боја Компатибилна со Apple Watch Iwatch Ултра Серија

DEN 159.84
Достапно за нарачка

Залиха

Quopabile compatible compatible model_évz : овој Опсег за замена на часовникот совршено се вклопува За Apple Watch Iwatch Серија 8 7 6 5 4 3 2 1 Ултра 38/40/41/42/44/45/49mm. qvz Големина На Рачниот Зглоб Qv-Овој прилагодлив (38/40/41mm) бенд се вклопува 140-180mm (5.6"-7.1") зглоб. Лентата(42/44/45/49мм) одговара на зглобот 160-210мм (6,2"-8,3").Ве молиме љубезно измерете го зглобот пред купувањето. Ќе добиете извонредно искуство со носење. Одлики и / или одлики. овој Океан Бендови се обликувани во висока премија еластомер со тубуларна геометрија овозможувајќи му да се водат за совршено вклопување . Производот е направен од силика гел што дише. Часовникот На Костумите Со Црна Портокалова боја е погоден за мажи и жени. Погоден е и за подарување на деца роденден, божиќни празнични подароци. Материјалот е удобен и може да се прилагоди. Quith-quallicone materials-bands се изработени од висококвалитетен еколошки силиконски материјал. Бендот е многу мек и удобен, погоден за секојдневно носење без кршење, бојата е добра, а работниот век е долг. Qw-услуга по продажбата на-ако имате какви било прашања во врска со инсталацијата и квалитетот на производот, ве молиме слободно контактирајте не.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат