0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Luctool 12-28 UNF рака Допрете го дното GH3 GH3 граничен 4 флејта hss дното на комората неконтролирана светла завршена нишка. Luctool обезбедува алатки за врвен квалитет на рацете ?

Luctool 12-28 UNF рака Допрете го дното GH3 GH3 граничен 4 флејта hss дното на комората неконтролирана светла завршена нишка.

DEN 920.00
Достапно за нарачка

Залиха

12-28 UNF рака Допрете го границата GH3 GH3 GH3 Ограничување 4 Флејт HSS Долен комофер Необјавен светла завршена нишка · Големина на конецот : #12-28 · Тип на конец : дно · Ограничување на конецот : GH3 · Број на флејти : 4 · целосна должина : 2-3 /8 · Должина на низата : 15/16 · Заврши/обложување : Светла · Материјал : челик со голема брзина (HSS).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат