0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Pantans oggger панталони со машка камо, кои трчаат фитнес атлетски патеки за џемпери

Pantans oggger панталони со машка камо, кои трчаат фитнес атлетски патеки за џемпери

DEN 558.24
Достапно за нарачка

Залиха

Еластична половината со широк лента за половината, удобно за носење. Прилагодливото влечење овозможува прилагодено вклопување, нуди удобност додека вежбате или дневно. 2 патенти наклонети џебови, безбедност да ги ставите во вашите најважни работи или рацете. Висококвалитетна ткаенина од памук плус спандекс, таа е лесна, мека, удобна и слаба. Отвори со ребрести нозе, класичен дизајн, ветровито и еластичноста. Полн со дизајн на личност со исклучителна изработка и уредно шиење. Ткаенина : 75% памук. Стилот 02 е 95% памук, 5% друг. Машината што се мие, миење на рацете. Повлечете го затворањето. Карактеристики : Еластична половината со влечење, лесно се прилагодува или полетува. Два џебови на патент, доволно простор за секојдневен живот или спорт. Ребрести мали отвори, повеќе топли и ветровити. Камо шема, сè уште модерна. Должина на глуждот Камо атлетски затворен двор џемпери панталони со џогер панталони со 2 странични џебови. Камо отпечатено, но сепак лесно може да одговара на вашата друга облека. Како ме, кошули, маица, врвови, итн. Овие панталони одговараат за секојдневниот живот, како датира, улица, шопинг итн. Исто така, одговара за активности на отворено, како трчање, пешачење, атлетски, спортови и така натаму. Големина на САД : Ве молиме, проверете ги деталните информации за големината во описот на производот пред нарачката. Благодарам!. Ткаенина : 75% памук. Стилот 02 е 95% памук, 5% друг. Машината што се мие, миење на рацете. Повлечете го затворањето. Карактеристики : Еластична половината со влечење, лесно се прилагодува или полетува. Два џебови на патент, доволно простор за секојдневен живот или спорт. Ребрести мали отвори, повеќе топли и ветровити. Камо шема, сè уште модерна. Должина на глуждот Камо атлетски затворен двор џемпери панталони со џогер панталони со 2 странични џебови. Камо отпечатено, но сепак лесно може да одговара на вашата друга облека. Како ме, кошули, маица, врвови, итн. Овие панталони одговараат за секојдневниот живот, како датира, улица, шопинг итн. Исто така, одговара за активности на отворено, како трчање, пешачење, атлетски, спортови и така натаму. Големина на САД : Ве молиме, проверете ги деталните информации за големината во описот на производот пред нарачката. Благодарам!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат