0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Снежни јакни за големи момчиња палто за деца облека, облечена дете, надворешна облека, сноуитска јакна девојки ски -јакна жени жени

Снежни јакни за големи момчиња палто за деца облека, облечена дете, надворешна облека, сноуитска јакна девојки ски -јакна жени

DEN 1360.00
Достапно за нарачка

Залиха

100% полиестер. Увезени. Ви благодариме за вашето разбирање!. Моден дизајн, 100% сосема нов, висок квалитет!. Ви благодарам и убав ден!. Ве молиме, оставете мала разлика од 1-3 см поради рачното мерење и малку варијација на бојата за различно поставување на дисплејот ,. Јака : качулка. Ви благодариме за разбирањето! Јака : Хупчеста за обична, дневна, забава или фотошута, исто така одлична идеја за подарокот за шоу за бебиња е направена од висококвалитетни материјали, меко чувство на рака, нема никаква штета на кожата на вашето бебе Plz : Одвојување на капачиња.1.1 Инч = 2,54 cmplease Дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачното мерење и малку варијација на бојата за различно поставување на дисплејот, моден дизајн, 100% сосема нов, висок квалитет! Благодарам и убав ден! Стилскиот и модниот дизајн го прават вашето бебе попривлечен пакет Вклучете : 1 п.п. палтоматеријал : полиестер.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат