0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Забава на плажа малибу Во Режија На Фриз Фреленг. Објавен на 14 септември 1940 година. Студио Лоби Картичка Публицитет Сепак-Браќа Ворнер

Забава на плажа малибу Во Режија На Фриз Фреленг. Објавен на 14 септември 1940 година. Студио Лоби Картичка Публицитет Сепак-Браќа

DEN 1840.00
Достапно за нарачка

Залиха

Публицитетот на гроздобер лоби картичката сепак се совпадна со 16 х 14 инчи. Прилагодено тројно сплетено за ваша погодност. Многу достапни колекционерски предмети. Режија На Фриз Фреленг. Објавен на 14.9.1940 година. Популарен кај љубителите На Анимација и Цртани Филмови. Ретки Леон Шлезингер Уште. Ворнер Брос Сувенири. Одличен Подарок. Доаѓа Со Сертификат За Автентичност. Ова Е студио лоби картичка публицитет уште. Се користеше за промовирање на краткиот цртан филм прикажан во театар или НА ТВ. Често гледани зад стаклен прозорец во близина на прозорецот на благајните, овие фотографии за публицитет се многу прифатливи спомени од цртаниот филм. Создадени во студиото како сјајни 8 х 10 инчи, тие се индивидуално сплетени на 16 х 14 инчи.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат