0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ОШО Јакни За Жени-Мажи Со Качулка Со Качулка

ОШО Јакни За Жени-Мажи Со Качулка Со Качулка

DEN 688.00
Достапно за нарачка

Залиха

Јакни за жени. ●По-продажба 1. Пристигна во рок од 515 работни дена по купувањето. 2. Лесно се враќа : Откако ќе аплицирате за враќање, ќе ви испратиме етикета за враќање, не треба да плаќате за испорака, само прикачете ја етикетата за испраќање, ние ќе го вратиме предметот веднаш по добивањето. Quallity®Мазен,растеглив,брзо сушење и висококвалитетен материјал за ткаенина што дише со одлична занаетчиска работа,ви дава свиленкасто чувство и издржлива самодоверба. Повод : свадба, британија, коктел, забава, клуб, вечера, ноќно излегување, плажа, одмор, одмор и секојдневно носење. Ве молиме погледнете го описот на предметот подолу за детали за големината.Ве молиме проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Јакни за жени. ●По-продажба 1. Пристигна во рок од 515 работни дена по купувањето. 2. Лесно се враќа : Откако ќе аплицирате за враќање, ќе ви испратиме етикета за враќање, не треба да плаќате за испорака, само прикачете ја етикетата за испраќање, ние ќе го вратиме предметот веднаш по добивањето. Quallity®Мазен,растеглив,брзо сушење и висококвалитетен материјал за ткаенина што дише со одлична занаетчиска работа,ви дава свиленкасто чувство и издржлива самодоверба. Повод : свадба, британија, коктел, забава, клуб, вечера, ноќно излегување, плажа, одмор, одмор и секојдневно носење. Ве молиме погледнете го описот на предметот подолу за детали за големината.Ве молиме проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. XSBust : 45,7 инчи должина : 26,4 инчи Рамо : 18,9 Инчи Должина на ракавот : 26,4 инчи биста : 47,2 инчи должина : 26,8 инчи Рамо : 19,3 инчи Должина на ракавот : 26,8 инчи задолжително : 48,8 инчи должина : 27,2 инчи Рамо : 19,7 Инчи Должина на ракавот : 27,2 инчи биста : 50,4 инчи должина : 27,6 инчи рамо : 20,1 инчи должина на ракавот : 27,6 инчи биста : 52 инчи должина : 28 инчи рамо : 20,5 инчи должина на ракавот : 28 инчи експлозија : 53,5 инчи должина : 28,3 инчи рамо : 20,9 инчи должина на ракавот : 28,3 инчи боја : блекстил : обичен тип на шема : обични детали : закрпен,џеб,Патент : пуфернеклин : должина на ракавот со качулка : тип на ракави со долги ракави : редовна должина на ракавот : Редовна чаршаф : тип на патент : обична ткаенина : не-истегнување : 100% полиестерматеријал : ткаенина состав : 100% полиестерски инструкции : машинско перење или професионално хемиско чистење : не.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат