0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Дурасафе Случаи за iPad 10,5 Инчен Воздух 3 [Air 3rd 2019 ] Генерација MUUL2LL/MUUK2LL/MUUJ2LL/MUUT2LL/MUUR2LL/MUUQ2LL/А Ултра Тенок Паметен Автоматски Спиење/Будење Печатени Компјутер Покритие-Ол

Дурасафе Случаи за iPad 10,5 Инчен Воздух 3 [Air 3rd 2019 ] Генерација MUUL2LL/MUUK2LL/MUUJ2LL/MUUT2LL/MUUR2LL/MUUQ2LL/А Ултра

DEN 319.84
Достапно за нарачка

Залиха

Ексклузивно Дизајниран за Сите Ipad Air 3-Ти Генерал 10.5 " 2019 (A2152 A2123 A2153 A2154) * Овој Случај овозможува Целосен Пристап до Сите Функции И Контроли (Камери, Звучници, Порти И Копчиња) без отстранување на куќиштето. Ве молиме проверете го дното на вашиот i Pad за да го пронајдете точниот број на моделот. ● [УЛТРА ТЕНОК И Лесен Профил] И ултра тенок и лесен ipad случај Со Транспарентен грб и изработен од Врвна стп кожа нуди издржливост, луксузен изглед и чувство и лесна преносливост. ➤ [Гледање/Пишување Со двоен АГОЛ] Вградениот држач за гледање и пишување со повеќе агли овозможува удобно пишување, гледање видеа, сурфање на интернет и читање додека ги држите рацете слободни и го намалувате ризикот од болки во зглобовите. ?[Паметна Функција За Автоматско Спиење/Будење] И Магнет За лесно вклучување и исклучување безбедно го држи куќиштето цврсто затворено на екранот на i Pad кога ќе го затворите капакот додавајќи уште поголема заштита на вашиот i Pad. [Компатибилност] ➨ i Pad Воздух 3-та Генерација 10.5 Инчен 2019 Модели Wi Fi (A2152 ➨ MUUL2 HN/A, MUUK2 HN/A, MUUJ2 HN/A, MUUT2 HN/A, MUUR2 HN/A, MUUQ2 HN/A, MUUL2 LL/A, MUUK2 LL/A, MUUJ2 LL/A, MUUT2 LL/A, MUUR2 LL/A, MUUQ2 LL/A) Wi Fi+Cellular (A2123, A2153, A2154 ➨ MV172 HN/A, MV162 HN/A, MV152 HN/A, MV1 G2 HN/A, MV1 F2 HN/A, MV1 D2 HN/А, MV172 LL/A, MV162 LL/A, MV152 LL/A, MV1 G2 LL/A, MV1 F2 LL/A, MV1 D2 LL/A). Ексклузивно Дизајниран за Сите Ipad Air 3-Ти Генерал 10.5 " 2019 (A2152 A2123 A2153 A2154) * Овој Случај овозможува Целосен Пристап до Сите Функции И Контроли (Камери, Звучници, Порти И Копчиња) без отстранување на куќиштето. Ве молиме проверете го дното на вашиот i Pad за да го пронајдете точниот број на моделот. ● [УЛТРА ТЕНОК И Лесен Профил] И ултра тенок и лесен ipad случај Со Транспарентен грб и изработен од Врвна стп кожа нуди издржливост, луксузен изглед и чувство и лесна преносливост. ➤ [Гледање/Пишување Со двоен АГОЛ] Вградениот држач за гледање и пишување со повеќе агли овозможува удобно пишување, гледање видеа, сурфање на интернет и читање додека ги држите рацете слободни и го намалувате ризикот од болки во зглобовите. ?[Паметна Функција За Автоматско Спиење/Будење] И Магнет За лесно вклучување и исклучување безбедно го држи куќиштето цврсто затворено на екранот на i Pad кога ќе го затворите капакот додавајќи уште поголема заштита на вашиот i Pad. [Компатибилност] ➨ i Pad Воздух 3-та Генерација 10.5 Инчен 2019 Модели Wi Fi (A2152 ➨ MUUL2 HN/A, MUUK2 HN/A, MUUJ2 HN/A, MUUT2 HN/A, MUUR2 HN/A, MUUQ2 HN/A, MUUL2 LL/A, MUUK2 LL/A, MUUJ2 LL/A, MUUT2 LL/A, MUUR2 LL/A, MUUQ2 LL/A) Wi Fi+Cellular (A2123, A2153, A2154 ➨ MV172 HN/A, MV162 HN/A, MV152 HN/A, MV1 G2 HN/A, MV1 F2 HN/A, MV1 D2 HN/А, MV172 LL/A, MV162 LL/A, MV152 LL/A, MV1 G2 LL/A, MV1 F2 LL/A, MV1 D2 LL/A). Клучни Карактеристики ✔Исклучиво наменета за сите i Pad Воздух 3-та Генерација 10.5" 2019 ✔Smart Авто Sleep/Wake ✔Целосна Заштита со Проѕирен Назад ✔Мулти-Агол на Гледање/Внесување Стојат ✔Лесно да се Инсталира Компатибилност ✔Сите i Pad Воздух 3-та Генерација 10.5 Инчен 2019 Модели ✔Wi Fi (A2152 ➨ MUUL2 HN/A, MUUK2 HN/A, MUUJ2 HN/A, MUUT2 HN/A, MUUR2 HN/A, MUUQ2 HN/A, MUUL2 LL/A, MUUK2 LL/A, MUUJ2 LL/A, MUUT2 LL/A, MUUR2 LL/А, MUUQ2 LL/A) ✔Wi Fi+Cellular (A2123, A2153, A2154 ➨ MV172 HN/A, MV162 HN/A, MV152 HN/A, MV1 G2 HN/A, MV1 F2 HN/A, MV1 D2 HN/A, MV172 LL/A, MV162 LL/A, MV152 LL/A, MV1 G2 LL/A, MV1 F2 LL/A, MV1 D2 LL/A) Dura Safe Случаи™ - Трајност и Безбедноста на вашиот уред во Стил. Durasafe Cases ® е Меѓународен Бренд На Dura Safe ДОО, САД. Моментално е достапен во САД, Канада, Мексико И Индија.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат