0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ултрак 410 Едноставен Тајмер За Настани Стоперка Со Тивко Работење

Ултрак 410 Едноставен Тајмер За Настани Стоперка Со Тивко Работење

DEN 367.84
Достапно за нарачка

Залиха

Започнете/запрете и ресетирајте. Нема други карактеристики; идеален за волонтерски тајмери. Мерки до 10 часа; тивка операција-без звучен сигнал. Литиумска батерија; отпорен на вода; вклучува јаже. 5 година гаранција. Лесен За Користење Тајмер Настан! Идеален за студенти и волонтери. Мерки до 10 часа со резолуција од 1/100 секунди, тивко работење за училница и тестирање. Отпорен на вода, петгодишна литиумска батерија и петгодишна гаранција.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат