0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Фузија #3 ВФ/НМ ; Стрип За Затемнување | Стив Галачи

Фузија 3 ВФ/НМ ; Стрип За Затемнување | Стив Галачи

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Залиха

Напишано Од Стивен Барнс. Илустрирано Од Лела Доулинг, Стивен А. Галачи. Точка : Фузија #3 Издавач : Писател За Затемнување : Стивен Барнс Уметник : Лела Доулинг, Стивен А. Галачи Приказни : Комисијата Соулстар, Дел 3 Белешки : Б&В Оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат