0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
LQIAO Реверзибилна Ткаенина од Светки покрај Дворот Зебра Органска Светло Златна Сирена Риба Скала Ткаенина Од Светки Превртете Ја Ткаенината За Промена На Бојата

LQIAO Реверзибилна Ткаенина од Светки покрај Дворот Зебра Органска Светло Златна Сирена Риба Скала Ткаенина Од Светки Превртете

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Залиха

ГОЛЕМИНА : Еден Двор, Должина до 92 см, ширина околу 125 см, Зебра Органска Светло Златна Сирена Реверзибилна Ткаенина Од Светки(повеќе количина и побарувачка на Боја, само порака ме, Попуст на Големо е можно). МАТЕРИЈАЛ : Ткаенина покриена со сјајни реверзибилни Светки од 5 ММ,. МАГИЈАТА 00 ЧАСОТ ДО 10 : 00 часот По Полноќ) Друго време само порака нас, кога ќе го добие НА СТАН, ќе ви одговори на време.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат