0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Џери Лумп автограм Бејзбол-Автограм Бејзбол

Џери Лумп автограм Бејзбол-Автограм Бејзбол

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Залиха

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Автограм Бејзбол. Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Автограм Бејзбол. Џери Лумп потпиша бејзбол Во Американската лига (Шампионот На Светската Серија Јенки Детроит Тигри 67). Точка доаѓа целосно заверена со евидентен, сериски холограм и сертификат за автентичност. Ако производот е непотпишан или не се користи за игра, холограмот нема да биде вклучен џери Лумп сувенири. Детроит тигри сувенири.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат