0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Rawlings | МАХ Хирбид Ранец/Duffle Опрема Торба | Бејзбол &засилувач; Софтбол | Повеќе Стилови

Rawlings | МАХ Хирбид Ранец/Duffle Опрема Торба | Бејзбол &засилувач; Софтбол | Повеќе Стилови

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Залиха

НАМЕНЕТА ЗА БЕЈЗБОЛ И СОФТБОЛ Играчи Оваа торба нуди цврсто и издржливо складирање со џебови и надворешни додатоци за носење на сите различни видови опрема. ПРОСТРАНА И ДИШЕ Способна да држи комплетен фаќач во главниот оддел. ЛЕСНО И БЕЗБЕДНО СКЛАДИРАЊЕ Две прегради за лилјаци и посебна Ознака на локацијата за складирање На Про ракавици. НАДВОРЕШНО СКЛАДИРАЊЕ НА ШНОЛИ Лоцирано на крајното капаче за да ја одржите вашата опрема свежа. СТИЛСКИ И УДОБЕН Топографски екран и локации на модели и поддршка Од Неопренови за дополнителна удобност. НАМЕНЕТА ЗА БЕЈЗБОЛ И СОФТБОЛ Играчи Оваа торба нуди цврсто и издржливо складирање со џебови и надворешни додатоци за носење на сите различни видови опрема. ПРОСТРАНА И ДИШЕ Способна да држи комплетен фаќач во главниот оддел. ЛЕСНО И БЕЗБЕДНО СКЛАДИРАЊЕ Две прегради за лилјаци и посебна Ознака на локацијата за складирање На Про ракавици. НАДВОРЕШНО СКЛАДИРАЊЕ НА ШНОЛИ Лоцирано на крајното капаче за да ја одржите вашата опрема свежа. СТИЛСКИ И УДОБЕН Топографски екран и локации на модели и поддршка Од Неопренови за дополнителна удобност. Оваа разноврсна торба доаѓа со тони карактеристики за складирање и организација за да бидете сигурни дека поминувате повеќе време на дијамантот и помалку време во пребарување низ опрема во копањето. На надворешноста, оваа торба има два ракави за складирање на лилјаци и складирање на чевли/чевли со лесен пристап. Пространиот ентериер е способен за складирање на комплет за целосен фаќач или што било друго што ви треба за да се подготвите за играње. Плус, со два странични џебови обложени со руно, можете да ги чувате вашите скапоцености и да знаете дека тие ќе бидат безбедни и здрави. Оваа торба е исто така екстра издржлива и лесна за одржување благодарение на материјалот од дното на пвц и цврстиот надворешен материјал. Како надополнување, Торбата/Ранецот МАХ Дафл доаѓа со посебна Ознака на локацијата за складирање На Ракавици За Да го одржите вашиот гејмер чист.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат