0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Feiaopo Алуминиумска Легура Приклучок Микро USB Синхронизација На Податоци За Полнење Кабел За Samsung Galaxy S6 Edge S5 S4 Забелешка HTC Еден M9 M8 BlackBerry Sony Xperia И Повеќе Паметни Телефо

Feiaopo Алуминиумска Легура Приклучок Микро USB Синхронизација На Податоци За Полнење Кабел За Samsung Galaxy S6 Edge S5 S4

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Залиха

100% Сосема нов и висок квалитет. Пренос на податоци И Кабел За Полнење ЗА HTC / Samsung / Nokia/ Motorola итн. ПОЛНЕЊЕ и СИНХРОНИЗАЦИЈА НА податоци USB кабел. Моден дизајн. Пренос на податоци со голема брзина, универзален дизајн. ПОЛНЕЊЕ и синхронизација НА Податоци USB Кабел Сигурен И Издржлив Кабел Боја : Црна Сина Жолта Црвена Синхронизација И Полнење : За Андроид, Samsung, HTC, Motorola,Blackberry Паметни Телефони, Таблети.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат