0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Maxxair 0007500K Maxxfan чад сив лукс далечински вентилатор

Maxxair 0007500K Maxxfan чад сив лукс далечински вентилатор

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Залиха

Земја на потекло : Кина. Број на модел : 0007500 K. Димензија на пакетот на артикалот : 14,76 "L x 12.75" W x 5.23 "H. Тежина на пакет на артикли : 21,0 lb. Земја на потекло : Кина. Модел Број : 0007500 K. Димензија на пакет на артикли : 14,76" L x 12.75 "W x 5.23" H. Тежина на пакетот на артикалот : 21,0 lb. Првиот вентилатор на RV Vent-in-One RV со автоматска заштита од дожд само што се подобри! Redesigned ceiling fan/vent now includes handy backup ceiling controls on remote control models_ÌÎÌ__ÌÎÌ_ÌÎÌÊÌÎÌ___ÌÎÌ__ÌÎÌ_ÌÎÌÊÌÎÌ__Ì_å±ÌÎÌ__ÌÎÌ_ÌÎÌÊÌÎÌ___ÌÎÌ__ÌÎÌ_ÌÎÌÊÌÎÌ__í«̴Ìàthe same easy-to-use, easy-to-clean keypad that_ÌÎÌ__ÌÎÌ_ÌÎÌÊÌÎÌ___ÌÎÌ__ÌÎÌ_ÌÎÌÊÌÎÌ__Ì_å±?s now also found on manual-opening models! Контролирајте ги сите функции на вентилаторот и вентилаторот од дланката на раката со моделите на далечински управувач или од таванот таванот на моделите за рачна контрола. Капакот се крева на допир на копче на модели на далечински управувач или со едноставен пресврт на копчето за лесно залепување, три-агол на моделите со рачно отворање. Уникатниот патентиран штит за дожд го штити вашиот rv_ìîì__îîì_ìîìêìîì ___ ìîì__ìîì_ìîìêìîì__ì_å ±? Работете го вентилаторот со капакот затворен во режимот на вентилаторот на таванот. Само ротирајте четири копчиња за задржување за да го отстраните внатрешниот екран на инсекти за лесно чистење без потребни алатки. Нови карактеристики! . Воздухот во и надвор од вашиот RV брз (сите модели) копче за заклучување обезбедува капакот на отворот за отвор да остане целосно отворен или затворен (рачни модели) MFR.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат