0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Piutouyar 96mm / 3,78 инчи центри дрвени рачки, декоративни влечења на мебел, насликани непречено кујнски рачки за шкаф, плакарот, фиока, гардероба, долга 5,1 инчи

Piutouyar 96mm / 3,78 инчи центри дрвени рачки, декоративни влечења на мебел, насликани непречено кујнски рачки за шкаф, плакарот,

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Залиха

Пакување : getе добиете дрвена рачка x 8, близу до природата и боја на дневник. Материјал : Рачката е изработена од дрво, површината е насликана за да се спречи стареењето, а бојата е светла и природна. Дупка до дупка : 96мм / 3,78 ", имајте во предвид дека рачката е изработена од различно дрво, а бојата може да биде различна. Апликација : Може да се користи за кујнски ормани, врати за мебел, гардероби, гардероби, фиоки, итн. Квалитетна услуга - Ви благодарам многу за вашата поддршка. Piutouyar обезбедува 30 дена услуга за враќање и размена. Клиентот 100% задоволство е наш главен приоритет. Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас и ние ќе се обидеме да ви помогнеме. Спецификација Боја : Транспарентна дупка до растојание од дупка : 96мм / 3,8 "Големина : 130мм / 5,1" Материјал : Дрво 100% гаранција за задоволство : Во Пиутујар, ние се стремиме да им обезбедиме на клиентите со повисок квалитет на производи и подобри услуги. Се надеваме дека нашите клиенти се 100% среќна и задоволна. Ве молиме верувајте во нашата сила. Ако не ви се допаѓа нашиот производ или имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ќе се обидеме да се потрудиме да ви помогнеме да решите какви било проблеми. Или можете да го вратите според ' Упатства за поврат или замена.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат