0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
СЛАТВ Тиара Круна За Жени Девојки, Свадба Тиара За Невеста, Разнобојна Убавина Кралица Круна Дијадема, Церемонија Матурска Квинсанера Роденден Додатоци За Коса

СЛАТВ Тиара Круна За Жени Девојки, Свадба Тиара За Невеста, Разнобојна Убавина Кралица Круна Дијадема, Церемонија Матурска Квинсанера

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Залиха

♕ Украсен со прекрасни Австриски кристали со различни големини, овој дизајн на дијадема заснован на стилот на принцезата, во голема мера за да ја покаже својата култура, ќе ве направи истакнат во сите прилики. ♕ Тиара мери прибл. 3,14 инчи во висина, 6,29 инчи во дијаметар. Тежина : 0,37 фунти, изработени специјално за да одговараат на жените девојки и совршено се вклопуваат во вашите гламурозни фризури. ♕ Круната е квалитетна, се наведнува на крајот за совршено вклопување, веднаш ќе ве трансформира во принцеза од бајката. Пински јамки на секој крај од дијадемата за дополнителна безбедност. ♕ Совршен за Натпревар, Свадба, Роденден, Ноќта на Вештерките, Театар, Косплеј, Матурска, Прослава, Празник, Годишнина, Фотосесија, забава Со Костими или за која било друга посебна пригода.(Вклучено Е Завиткување Подароци). ♕ Доколку има некакви проблеми со купувањето, слободно контактирајте не. Ве молиме, побарајте ЈА Круната СВИТВ ЗА да сурфате на целиот наш каталог за дополнителни одлични колекции. БРЕНД ПРИКАЗНА од блажен почеток, СЛАТВ пронајден во 2011 година со една колекција за свадба. Со текот на годините, таа еволуираше во широка линија на стилски производи кои ги додаваат жените од глава до пети, за сите специјални прилики и фестивали. ОПИС На ПРОИЗВОДОТ Круната ви дава кралски изглед, ве тера повторно да ја посетите историската меморија и да ги почувствувате промените на времето. Најдобра машка круна за дијадема за костими и ревии. Оваа круна е изработена од железо и бакар со Античка Завршница, испреплетена со врежани временски почитувани обрасци и безброј подигнати сребрени мониста на површината. Сјае со антички сјај во чудно. - Ремек-Делото Го Истакнува Вашето Благородништво, А Вашиот Избор Ја Надополнува Нашата Енергија!!! -. * Рачно Изработени Уметнички Дела Оваа гроздобер круна е оригинален дизајн целосно рачно изработен ОД СВИТВ. * Врвен Квалитет сите се направени од најдобрите материјали што би можеле да ги најдемезначи, тие се доволно цврсти за да издржат долгогодишно носење и да изгледаат прекрасно во годините што доаѓаат. Круната може да се примени во различни прилики, идеална за свадба, Роденден, Ноќта на Вештерките, Квинсанера, Театар, Косплеј, Црква, Матурска, Годишнина, Музички Фестивал или какви било други специјални прилики.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат