0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Etting202020 Отворено отпадоци може да стои од не'рѓосувачки челик, отворено прашина од прашина од цигара од цигара, стои стоејќи корпа за пепелници, 2 во 1 метална ѓубре к?

Etting202020 Отворено отпадоци може да стои од не'рѓосувачки челик, отворено прашина од прашина од цигара од цигара, стои стоејќи

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Залиха

Издржлив материјал не е лесен за оштетување, и безбеден, безопасен, умерен волумен, може да има многу ѓубре, лесен за редовно ракување. ➤ Стилот на листот со голем капацитет Внатрешна корпа, отстранлива, погодна за отстранување на отпад. ➤ Големина : 25 * 61см. ➤ Хигиенски, висококвалитетни производи, практична употреба на метални пепелници, бидејќи отстранливите инсерти од пепел се лесни за чистење и лесни за ракување со пепел. ➤ Лимитираните отвори ги штитат копчињата од контакт со воздух и кислород. Издржлив материјал не е лесен за оштетување, и безбеден, безопасен, умерен волумен, може да има многу ѓубре, лесен за редовно ракување. ➤ Стилот на листот со голем капацитет Внатрешна корпа, отстранлива, погодна за отстранување на отпад. ➤ Големина : 25 * 61см. ➤ Хигиенски, висококвалитетни производи, практична употреба на метални пепелници, бидејќи отстранливите инсерти од пепел се лесни за чистење и лесни за ракување со пепел. ➤ Лимитираните отвори ги штитат копчињата од контакт со воздух и кислород. Голем капацитет, погоден за употреба на отворено, исто така може да се смести во хотели, кујни и други места што треба да соберат отпад. Квалитетот е многу добар и може да се користи подолго време.Мама предност : ➤ Не'рѓосувачки челик “модерен дизајн за чисти области за пушење“ интегрирано ѓубре може лесно да се исчисти отстранливиот пепел може да се користи сам идеален за затворен и отворен, лифт околини, ресторани, балкони и сл. Нашата продавница има различни стилови и бои, можете да одите во мојата продавница за да ги видите.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат