0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
SignaWorks Luxafor Flag LED USB -индикатор за зафатено светло

SignaWorks Luxafor Flag LED USB -индикатор за зафатено светло

DEN 1070.40
Достапно за нарачка

Залиха

Преземете ја контролата врз вашиот работен ден и управување со времето сигнализирајте ги колегите кога сте во можност да разговарате и кога сте зафатени лесно да се приврзувате на вашиот монитор, интегрираните кабини или лаптопот за визуелно известување за Skype за деловни повици (само за Windows) Прилагодете ги LED -боите & Осветленост Изберете од најразлични модели на стриптинг |. USB напојуван бесплатен софтвер за преземање Mac & PC Компатибилен нема потреба од батерии или полнење преносна мала големина значи дека нема да го натрупа вашиот работен простор лесно поставено за да ве предупреди за нови е -пошта што се интегрира со апликацијата за време на биро |. Интегрира со : Skype за бизнис (само Виндоус), е -пошта, апликации за продуктивност, апликации за управување со време и повеќе |. Лесно е да се види брза и лесна инсталација Интуитивна мулти-функција Употреба во која било канцеларија Поставување елегантен дизајн магнетски лепило монтирање вклучени 2 должини на кабел за да изберете од прилагодување на боите за вашата личност и работен тек |. USB напојување нема потреба од батерии или полнење преносна мала големина значи дека нема да го натрупа вашиот работен простор лесно поставен за да ве предупреди за нови е -пошта што се интегрираат со димензиите на апликацијата за биро за време : 48 x 15 x 34 mm (1,88 x 0,59 x 1,33 ") Тежина : 8g без кабелско светло : 6 x RGB LED диоди Потрошувачка на енергија : До 0,5 W полнење : USB напојување (стандарден USB тип А до USB микро кабел). Преземете ја контролата врз вашиот работен ден и управување со времето сигнал за вашите колеги кога сте во можност кога сте во можност Да разговарате и кога сте зафатени лесно прицврстувачи на вашиот монитор, кабината или лаптопот се интегрираат за визуелно известување на Skype за деловни повици (само за Windows) Прилагодете ги LED боите и осветленоста Изберете од најразлични модели на стриптинг |. & Компатибилен компјутер Нема потреба од батерии или полнење преносна мала големина значи дека нема да го натрупа вашиот работен простор лесно поставен за да ве предупреди за нови е -пошта што се интегрира со апликацијата за време Апликации, апликации за управување со време и многу повеќе |. Лесно е да се види брза и лесна инсталација Интуитивна мулти-функција Употреба во која било канцеларија Поставување елегантен дизајн магнетски лепило монтирање вклучени 2 должини на кабел за да изберете од прилагодување на боите за вашата личност и работен тек |. USB напојување нема потреба од батерии или полнење преносна мала големина значи дека нема да го натрупа вашиот работен простор лесно поставен за да ве предупреди за нови е -пошта што се интегрираат со димензиите на апликацијата за биро за време : 48 x 15 x 34 mm (1,88 x 0,59 x 1,33 ") Тежина : 8g без кабелска светлина : 6 x RGB LED диоди Потрошувачка на енергија : До 0,5 W полнење : USB напојување (стандарден USB тип А до USB микро кабел).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат