0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Караски: Што Оди Нагоре... [Преземи]

Караски: Што Оди Нагоре... [Преземи]

DEN 47.84
Достапно за нарачка

Залиха

Отворена, Привлечна Приказна. Комплексни Ликови И Богат Дијалог. Социјална Скришум. Нелинеарно Истражување. Различни Алатки За Да Одговараат на Вашиот Стил На Игра. Првиот Авион На Комонвелтот е саботиран! Откријте што кријат патниците и напишете го грозниот заклучок. Отворен кој-направено-тоа мистерија каде што другите може да СЕ сомневаат во вас, ако не сте внимателни! Џиекујеми! Преглед : секој осомничен има тајна и уникатна личност што можете да ја откриете на нелинеарен начин преку дијалог, скришум, пробивање во нивните простории или опивање! Прилагодете го вашиот стил на игра со голем број алатки но, не забележувајте кодошење-другите ќе ве повикаат на тоа и ќе почнат да се сомневаат и во вас. Кој знае, можеби навистина бевте цело време? Повеќе завршетоци и решенија може да доведат до различни резултати. Кој е диверзантот? Кој може да се спаси? Вашите постапки и дијалог ја дефинираат задната приказна, како и идните резултати. Ти си раскажувачот. Пареа сметка потребна за активирање и инсталацијасистемски Барања : Поддржан ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ : [Виндоус 8, Виндоус 7] Процесор : 2 Ghz RAM меморија : 1 Gb Хард Диск : 750 Mb Видео Картичка : Директна X 9.0 c Компатибилна картичка Препорачани Системски Барања : Препорачан Процесор : Intel i5 Препорачан RAM меморија : 2 Gb Препорачана Видео Картичка : Ge Force GX 670.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат