0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ривер Сити: Ривалска Пресметка-НИНТЕНДО 3ДС

Ривер Сити: Ривалска Пресметка-НИНТЕНДО 3ДС

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

Различни патеки за приказни и повеќе завршетоци со дневен и ноќен циклус!. Супер специјални потези, како што се турбо камени раце!. 2 играч локална ко-оп игра!. Повеќе нивоа на тежина. Ривер Сити : Ривалска Пресметка, објавена Во Јапонија за да ја прослави 30-годишнината Од серијата Кунио-Кун, ја зема оригиналната приказна За Откупот На Ривер Сити и додава повеќе патеки на приказни, повеќе завршетоци и динамичен борбен систем што ја развива серијата Кунио-Кун во нова, возбудлива насока! Една ноќ, Кунио е нападнат од две мистериозни поединци. Згора на тоа, девојката На Рики исчезна, а кунио останува да ја дознае вистината! Кунио има само 3 дена да ја разоткрие мистеријата и ќе му треба вашата помош за да ги собори сите што му стојат на патот. Земете некои познати лица од реката сити игри и запознајте нови во оваа брза победа-ем-ап РПГ.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат