0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Вгуст Сува 24/7 Голем Навлажнувачки Освежувачки Лосион За Усни Овошје Безбоен Лосион За Усни Од Осум Чаши Кармин 3,8 мл Пакување Кармин

Вгуст Сува 24/7 Голем Навлажнувачки Освежувачки Лосион За Усни Овошје Безбоен Лосион За Усни Од Осум Чаши Кармин 3,8 мл Пакување

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Залиха

Користете Го На Чисти Усни; Служи Како Одлична Основа За Шминкање На Усните, Користете Под Кармин, Покажува Добри Резултати На Горните Усни Кои Стануваат Досадни И Црни Поради . Патувајте Пријателска Големина На Мелем за Усни, Лесно Одговара на Вашиот Џеб и Убава Амбалажа за Да Го Покажете Врвниот Производ за Вашата Усна. Ја Храни И Поправа Оштетената Кожа На Усните, Од Сонце Како И Својствата, Ја Враќа Изгубената Природна Боја И Сјај, Совршено Формулирани На Усните Поради Надворешни Фактори, Покажува Брзи Резултати, Најдобар Осветлувач На Усните. СУВИ, ИСПУКАНИ УСНИ : Навлажнувањето Создава Бариера за Хидратација која Трае! Тоа Е Совршен Навлажнувач За Усни За Многу Суви Усни и Потреба Од Усни!. Носете Ја Нашата Усна Преку Ноќ И Усните Додека Спиете За Да Се Разбудите Со Мазни, Навлажнети Усни. Нашата Формула За Хидратација На Усните Ќе Ги Одржува Вашите Усни Убаво Меки. Вашето Задоволство Е Нашата Главна Цел. Сув 24/7 Голем Навлажнувачки Освежителен Лосион За Усни Овошје Безбоен Лосион За Усни Од Осум Чаши Кармин Кармин Од 3,8 мл Пакет Навлажнувачки Освежителен Лосион За Усни Овошје Безбоен Лосион За Усни Од Осум Чаши Кармин Материјал од 3,8 Мл : Пластична Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 40гр големина на Пакетот : 12х10х1, 5см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат