0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ксиахиум Мини Капсула Глазура За Усни Брз Кармин Не Се Држи До Чашата Течен Кармин Долготрајната Шминка Во Боја не Бледне Боја Шминка Балсам За Усни За Тинејџери

Ксиахиум Мини Капсула Глазура За Усни Брз Кармин Не Се Држи До Чашата Течен Кармин Долготрајната Шминка Во Боја не Бледне Боја

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

Ако Имате Било Какви Прашања. Ве Молиме Контактирајте Не На Време, Ние Ќе Ви Служиме 24 Часа На Ден. Исклучителни Подароци : Овој Кармин Со Симпатичен Изглед И Пакување Е Најдобриот Избор Како Убав Подарок За Вас И Вашите Пријатели. Карминот Не Содржи Никакви Хемикалии , Кои Се, Трајни И Шармантни, Можат Да Ви Помогнат Да Бидете Поубави. Долготрајни Водоотпорни, Бидете Сигурни Дека Ќе Го Носите Долго Време. Сочинуваат Усните Лесно, Погоден За Сите Сезони Шминка, Особено Во Канцеларија, Датира, Шопинг, Летна Забава Со Пријателите. Ова Е Многу Удобна, Многу Убава Шминка За Усни, Лесна За Носење. Ова Е Многу Удобна, Многу Убава Шминка За Усни, Лесна За Носење.Одлично За Секого, Без разлика дали Сте Почетник Во Шминка или Шминкер. Мини Капсула Глазура За Усни Брзиот Кармин Не Се Лепи За Чашата Течен Кармин Долготрајната Шминка Во Боја не Бледне Боја Шминка Балсам За Усни За Тинејџерибрзиот кармин Не се држи до чашата течен кармин долготрајната шминка во боја Не бледне Материјал За шминка Во Боја : Пластична Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 25гр големина на Пакетот : 11, 5х1, 9х1, 9см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат