0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Корејска Шминка Мелем За Усни Кармин Со Шминка За Усни Кадифе Долготраен Гол Водоотпорен Сјај За Усни Со Висок Пигмент Девојка Дами Шминка Долготрајна Гола Водоот?

Корејска Шминка Мелем За Усни Кармин Со Шминка За Усни Кадифе Долготраен Гол Водоотпорен Сјај За Усни Со Висок Пигмент Девојка

DEN 1009.60
Достапно за нарачка

Залиха

Оваа Усна Е Високо Обоена, Водоотпорна И Пот , Не Е Лесна За Соблекување И Ги Одржува Вашите Усни Убави Цел Ден. Со Совршен Пакет, Совршен Како Подарок Испраќа До Љубовник, Семејство и Пријатели Кога Денот На Вљубените, Роденден, Денот на Мајката и Друг Фестивал!. Нашиот Производ Е Убав И Дека Сме Сигурни Дека Ќе Ви Се Допадне. Производот Може Да Биде Оштетен За Време на Пратката,Ако Сте Ја Примиле Скршената Стока или Не Сте Задоволни со Нашиот Производ.Ние Ќе Ви Понудиме Решение За Вас. Различни Бои Усна Нудат Долготрајни Со Мека Апликација. Пигментот со Високи перформанси И Високо Пигментираната Боја Ви Даваат Прекрасен Сјај, Ве одржуваат Цел Ден и Навлажнувачки. Корејска Шминка Мелем За Усни Кармин Со Шминка За Усни Кадифе Долготраен Гол Пигмент Гол Водоотпорен Сјај За Усни Девојка Шминка Долготрајна Гола Водоотпорна Усна Пукер До Сјај За Усни Кармин Со Шминка За Усни Кадифе Долготраен Гол Со Висок Пигмент Водоотпорен Сјај За Усни Девојка Дами Шминка Долготрајна Висока Пигмент Гола Водоотпорен Материјал За Усни : Залепете Боја : Како Што Покажува Сликата, (Поради Разликата Помеѓу Различните Монитори, Сликата Може Да Има Мала Разлика Во Бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 30гр големина на Пакетот : 10, 5х2х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат