0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Дизни Принцеза Коса Додаток Подарок Пакет - Принцеза Коса Бенд / Коса Клипови (13...

Дизни Принцеза Коса Додаток Подарок Пакет - Принцеза Коса Бенд / Коса Клипови (13...

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Залиха

Официјално Лиценциран Дизни Принцеза Коса Додаток Ранец - 10 Парчиња. Со Пепелашка, Rapел, Рапунзел И Бел. Доаѓа со Чешел, Огледало, Коњчиња За Коса И Клипови за Коса. Цврсто Затворање Со Патент И Прилагодливи Ремени. Димензии : 7.25 "х 6 " х 2.5". Официјално Лиценциран Дизни Принцеза Коса Додаток Ранец - 10 Парчиња. Со Пепелашка, Rapел, Рапунзел И Бел. Доаѓа со Чешел, Огледало, Коњчиња За Коса И Клипови за Коса. Цврсто Затворање Со Патент И Прилагодливи Ремени. Димензии : 7.25 "х 6 " х 2.5". Додај во стил Со Дизни Принцези Коса Ранец.Овој симпатичен ранец доаѓа со се што и треба на девојката за да ја облече косата со стил-огледало, чешел, коњчиња за коса и шноли. Ранецот е изработен од издржлив пвц материјал, што го прави идеален за внатрешна или надворешна употреба. Девојките ќе сакаат да можат да ги носат додатоците за коса со себе на училиште, на патувања или на спиење.Ранецот се гледа откако ќе се отстранат картонските влошки, така што децата лесно ќе можат да ги лоцираат своите предмети внатре. Предниот дел дури содржи некои од омилените принцези На Дизни - пепелашка, Рапунзел, Arел и Бел. Овој ранец доаѓа со прилагодливи ремени и издржливо затворање со патент за да ги чувате предметите безбедни кога не се користат. Ова е одлична идеја за подарок за младите девојки и обожавателите На Принцезата На Дизни.Ве молиме Запомнете : целата стока наведена за продажба е официјално лиценцирана, 100% автентична за светска дистрибуција.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат