0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Новелика Керамички копчиња Кујна Шкаф Фиока Повлече Копчиња Во собата на 10

Новелика Керамички копчиња Кујна Шкаф Фиока Повлече Копчиња Во собата на 10

DEN 304.00
Достапно за нарачка

Залиха

Глазурата завршени дизајни на овие копчиња се издржливи и нечистотии. Гроздобер дизајнирани копчиња се убави и рачно изработени. Насликани керамички цветни копчиња од кои се некои врежани со живописни нијанси. Тие се поволно најпосакувани за кујнска фиока, ормар, шкаф, гардероба, комода, врата итн. Керамички кабинет копчиња со фитинг хардвер. Димензии : 1,5-1,75 инчен дијаметар и 1,5 инчен висина. Вклучен е целиот хардвер потребен за инсталација. Лесен за инсталирање бара рачна вежба или дупка од 1/8 инчи. Хардвер со врвен Квалитет, Пријателски За Деца, Без Остри Рабови На Аголот. Керамички кабинет копчиња со фитинг хардвер. Димензии : 1,5-1,75 инчен дијаметар и 1,5 инчен висина. Вклучен е целиот хардвер потребен за инсталација. Лесен за инсталирање бара рачна вежба или дупка од 1/8 инчи. Хардвер со врвен Квалитет, Пријателски За Деца, Без Остри Рабови На Аголот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат