0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Slipgrip Ram-Hol монтирање за Apple iPad 2 & 3 & 4 Gen користејќи случај на дефанзивец Otterbox

Slipgrip Ram-Hol монтирање за Apple iPad 2 & 3 & 4 Gen користејќи случај на дефанзивец Otterbox

DEN 639.20
Достапно за нарачка

Залиха

1- Нема механички или извори за да се прилагодат за да одговараат на вашиот телефон. 2- Прилагодливи 360 степени за лесно гледање на екранот на телефон. 3- Телефонот за дупки за камера се одржува на место. 5- За да го отстраните телефонот, само притиснете ја горната заоблена чешма додека го поддржувате телефонот од горниот дел од грбот и извадете го. 1- Нема механички или извори за да се прилагодат за да одговараат на вашиот телефон. 2- Прилагодливи 360 степени за лесно гледање на екранот на телефон. 3- Телефонот за дупки за камера се одржува на место. 5- За да го отстраните телефонот, само притиснете ја горната заоблена чешма додека го поддржувате телефонот од горниот дел од грбот и извадете го. Моделот на дупката за засилувачи може да се најде на тркалезните плочи на RAM меморија (завршувајќи во 202) или плочата за засилувачи на плоштадот Рам (RAM-B-347). Плочите со дијаманти за монтирање на RAM меморијата ќе се поврзат со дијагоналните дупки на шемата на дупката за засилувачи. Повеќето уреди за монтирање на трети страни и лулка имаат шема на дупката за засилувачи, овозможувајќи ви да ја поврзете сопствената лулка со системот за монтирање на RAM меморијата. Забележете, веќе мора да ја поседувате пластичната база RAM Hol. Заградата е добро конструирана и дизајнирана за сила и е совршено дизајнирана за да одговара на вашиот уред snuggly. Конструиран е од висококвалитетна пластика ABS. Овој дизајн произведува силен и цврст држач за компатибилен RAM_HOL.photos се залихи, но вистинската монтажа доставена до вас ќе биде оној што го нарачавте. Заградата се придава на механизмот за спојување RAM-HOL Основата RAM-HOL, која веќе мора да ја поседувате. Телефон и случај не се вклучени меѓународни нарачки се добредојдени на нарачките за количини се прифаќаат.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат