0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Омнипет 1/2 x 14-инчен рамен јака од латиго, среден

Омнипет 1/2 x 14-инчен рамен јака од латиго, среден

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Залиха

Конструиран од премија латиго кожа, висококвалитетна јака. Зашиен со најлонска нишка и занишана за издржливост. Тежината на пакетот на производот е 0,06999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999 “ Димензии на пакетот : 8.0 "L x 1.0" W x 8.0 "H. Конструиран од премија латиго кожа, јака со висок квалитет. Зашиена со најлонска нишка и занишана за издржливост. Тежината на пакетот на производот е 0.0699999999999999999999999 фунти. „W x 8.0“ H. Конструиран од премија латиго кожа, висококвалитетна јака. Зашиен со најлонска нишка и занишана за издржливост.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат