0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Дин и Тајлер „4 ред комбо“, екстра широка јака за кучиња со месинг шила и столпчиња-кафеава-големина 28-инчи од 2-1/4-инчи-одговара на вратот 26-инчен до 30-инчен

Дин и Тајлер „4 ред комбо“, екстра широка јака за кучиња со месинг шила и столпчиња-кафеава-големина 28-инчи од 2-1/4-инчи-одговара

DEN 2018.88
Достапно за нарачка

Залиха

Висококвалитетна кожа од Европа. Месинг шила. Одлично за големи и X-големи раси. Оваа јака е екстра широка-2-1/4 ". Цврст прстен на никел и тока. Висококвалитетна кожа од Европа. Месинг шила. Одлично за големи и X-големи раси. Оваа јака е екстра широко-2-1/4". Цврст прстен на никел и тока. D&T 4 Row Combo е прекрасна кожна јака од 2-1/4 "за големи/екстра големи кучиња. Има мешавина од шила и столпчиња изработени од месинг.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат