0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Јака за мачки Отцепена Марипоза Калаверас Пеперутки Цвеќиња Бургундска Повеќебојна Ширина од 8 до 12 Инчи 0,5 Инчи

Јака за мачки Отцепена Марипоза Калаверас Пеперутки Цвеќиња Бургундска Повеќебојна Ширина од 8 до 12 Инчи 0,5 Инчи

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

Отцепената јака за мачки одговара на големината на вратот од 8-12 инчи и е широка 1/2 инчи. Оваа јака за мачки содржи убави, оригинални уметнички дела и издржливи компоненти. Јаката е изработена од полиестер со висока густина и пластична штипка која е преинженерирана во дебелина, осигурувајќи дека ќе издржи се што може да изнесе вашето домашно милениче. Овој производ е рачно изработен во САД со Тока Надолу и е официјално лиценциран Од Танеја Мекардл. Појавување води/каишки на располагање. Оваа јака за мачки содржи убави, оригинални уметнички дела и издржливи компоненти. Јаката е изработена од полиестер со висока густина и пластична штипка која е преинженерирана во дебелина, осигурувајќи дека ќе издржи се што може да изнесе вашето домашно милениче. Овој производ Е Направен во САД Со Тока Надолу Ад. и официјално лиценциран Од Танеја Мекардл.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат