0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Оок Компатибилен iPhone 12 Pro Max Случај Со Заштитник На Објективот На Камерата Заштитник Против Гребење Заштитен Од Удари Тенок Галванизиран Iphone 12 Pro Max Случај За Жени Ма

Оок Компатибилен iPhone 12 Pro Max Случај Со Заштитник На Објективот На Камерата Заштитник Против Гребење Заштитен Од Удари

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Залиха

Само компатибилен i Phone 12 Pro Max 6,7 инчи 2020, поддршка работа со безжичен полнач. i Phone 12 Pro Max галванизиран случај е направен од мек tpu материјал, флексибилен, издржлив и лесен за чистење. Витката футрола за телефон е пријателска за џеб, лесна за ставање или вадење. Вграден силен дизајн на магнет, компатибилен со кој било уред за безжично полнење. Не грижете се дали уредот за полнење ќе падне. i Phone 12 Pro макс тенок случај обезбедува добра заштита. Подигнатиот раб на капакот на екранот и објективот на фотоапаратот ги штити екранот и екранот од нула. Прецизните исечоци овозможуваат пристап до сите контроли и карактеристики, совршени исечоци за звучници, камера и други порти.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат