0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Imhml Случај Без Рамка за iPhone 14 Pro Max Заштитник На Објективот На Камерата Со Заштитник На Екранот Калено Стакло, Тенок Мек Капак На TPU, Додатоци За Браник За Заштита Од В?

Imhml Случај Без Рамка за iPhone 14 Pro Max Заштитник На Објективот На Камерата Со Заштитник На Екранот Калено Стакло, Тенок

DEN 223.84
Достапно за нарачка

Залиха

HD Јасност : со 99,99% пропустливост на светлина и ултра тенок дизајн од 0,33 мм, iphone 14 Pro max заштитник на екранот со калено стакло секогаш обезбедува живописни слики со добра репродукција на бои, ви го носи најприродното гледање на i Phone.Услуга И Гаранција Ако имате какви било прашања или ги пропуштате додатоците за производот ОД ИМХМЛ, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да го решиме вашето прашање брзо и ефикасно. Само дизајн за i Phone 14 Pro Max.Удобно Чувство : Футрола Без Рамка што прифаќа Ултра тенок и минималистички нов визуелен дизајн, збогувајте се со тешката рамка и грбот, покривајќи ги само горниот, долниот и аглите.Со материјалот на калено стакло со Цврстина ОД 9 ЧАСОТ Во Воено ОДДЕЛЕНИЕ, заштитникот на Екранот i Phone 14 Pro Max може да го заштити вашиот екран од паѓање, судир, гребење и секојдневно носење.Уникатниот дизајн на нашиот заштитник на објективот се прилепува прецизно и безбедно на своето место.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат