0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ВИОКСИ Ѕидна Решетка За Палто Со 4 Куки, Временски Маси Самолепливи Куки за Закачување Облека За Палто, Клучеви, Крпи, Торба, Капа, Чанта, Шал

ВИОКСИ Ѕидна Решетка За Палто Со 4 Куки, Временски Маси Самолепливи Куки за Закачување Облека За Палто, Клучеви, Крпи, Торба,

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Залиха

Соодветна Големина : големината на Решетката за палто монтирана На Ѕид е 22х10 см/8, 6х3, 9 инчи, дебелината е 1,2 см/0,5 инчи, висината на куката е 1,1 инчи/2,8 см, нема да зазема многу простор. Тежина : 310гр. Висококвалитетен Материјал : главниот дел од ѕидните куки е изработен ОД ЛЕСОНИТ Со Средна Густина PDF, надворешниот слој е пвц огледален панел, а куката е изработена од железо, што е многу силно и издржливо. Повеќекратна Употреба : држачот за ѕид на решетката може да се користи за закачување капи, клучеви, шалови, чадори, чанти, крпи за капење, топчиња за капење, крпи и некои кујнски прибор, да го направи вашиот дом поорганизиран. Лавиците за ѕидни палта со куки се совршени за кујна, бања, спална соба, плакар, дневна соба, влез и многу повеќе. Држачот за ѕидови на решетката има 4 куки, а носечкиот лежиште е помал од 2 кг/4,4 фунти. Повеќекратна Употреба : држачот за ѕид на решетката може да се користи за закачување капи, клучеви, шалови, чадори, чанти, крпи за капење, топчиња за капење, крпи и некои кујнски прибор, да го направи вашиот дом поорганизиран. Лавиците за ѕидни палта со куки се совршени за кујна, бања, спална соба, плакар, дневна соба, влез и многу повеќе. Држачот за ѕидови на решетката има 4 куки, а носечкиот лежиште е помал од 2 кг/4,4 фунти. 100% Гаранција : ние нудиме 90-дневна политика за враќање на враќање без прашања. Во процесот на користење на закачалки за ѕид на капа, доколку имате незадоволство, слободно контактирајте ме преку е-пошта и ќе ви дадам задоволително решение. Ставањето облека, клучеви, шалови, паричници, панталони, јакни и чанти на ѕидните ѕидни куки декоративни, не само што обезбедува погодност за пристап, туку и уредно го организира домот.Карактеристики на Куката За влез : · Трансформирајте ги неискористените ѕидови во простор за складирање· не се потребни клинци за инсталација, нема потреба да се дупчат дупки на ѕидот, што многу добро го штити ѕидот· 3м лепилото нема да остави траги на ѕидот, само нежно избришете го, а ѕидот ќе биде чист како порано Чекори за инсталација : 1. Исчистете го ѕидот што ќе го залепите со крпа2. Откинете ги двата 3м лепливи заштитни слоеви зад декоративните ѕидни куки3. Залепете ги ѕидните лавици за палто со куки на мазниот ѕид и нежно притиснете со рацете 15 секунди, целосно залепете го цврсто4. Ве молиме закачете крпи, облека, клучеви и други работи по 1-2 часи5. За да бидете поцврсти, ве молиме инсталирајте ја решетката за палто куки влезот на мазна површина, широко се користи на различни површини, како што се плочки, стакло, дрво, метал и така натаму. Нерамните површини може лесно да паднат закачалката на ѕидот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат