0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
200% Густина Целосна 360 Чипка Предни Перики Човечка Коса HD Транспарентна Чипка Предни Перики Претходно Откинати Со Бебешка Коса Тело Бран Чипка Предни Перики Човечк?

200% Густина Целосна 360 Чипка Предни Перики Човечка Коса HD Транспарентна Чипка Предни Перики Претходно Откинати Со Бебешка

DEN 111.84
Достапно за нарачка

Залиха

Строга Контрола На Квалитетот. Фокусирајте Се На Квалитетот, 100% Девствена Човечка Коса Без Животинска И Синтетичка Коса. Имаме Сопствена Фабрика и Напредна Опрема, Целата Коса Ја Прават Квалификувани Работници и Напредна Технологија. Имаме Долгогодишни Искуства, Така Што Би Можеле Да Ни Верувате За Квалитетот на Производите. Ние Сакаме Да Ги Покажеме Најдобрите Производи На Секој Клиент. Едвај Чекаме Да Го Направиме Секој Клиент Задоволен. Секое Прашање, Ве Молиме Известете Го За Прв Пат. Ќе Се Потрудиме Да Го Решиме Проблемот За Вас Во Рок Од 24 Часа. Тип на коса : Тело Бран 360 Чипка Предни перики Човечка Коса. Материјал За Коса : 100% Перики За Човечка Коса. Густина На Косата : 200% Густина, Изгледа Поприродно. Боја на коса : Природната Црна Боја Може да се Обои, Може да се Обои во Која Било Боја како што Сакате. Предност на косата : Може Да се Исправи Завиткана и Редизајнирана како Своја Коса, Пролевањено синтетичката коса ќе покаже црн чад и ќе се сврти кон леплива топка. П4.Коса Перика Мирис?. О : Хемиски слободен.Косата се занимава само со дезинфекција и третман на исхрана,ќе има локален мирис на шампон и масло.Но, откако ќе го измиете со шампон и регенератор,мирисот ќе исчезне. П5.Колку долго трае?. О : зависи од вашето одржување.Однесувајте се кон неа како вашата коса со нега на коса и редовно миење со регенератор обично може да ја направи косата подолга.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат