0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Њукрафт Директно Чипка Предни Перики За Црни Жени Човечка Коса, 13х2, 5 Чипка Предни Перики Претходно Откинати Бразилски Девствени Перики Без Лепак Отпорни На Топлин

Њукрафт Директно Чипка Предни Перики За Црни Жени Човечка Коса, 13х2, 5 Чипка Предни Перики Претходно Откинати Бразилски Девствени

DEN 799.84
Достапно за нарачка

Залиха

Долги Прави Црни Перики : 13х2, 5 чипкани предни перики долги прави перики со висококвалитетна синтетичка коса црни перики за црни жени. 13х2, 5 Директно Чипка Предни Перики Човечка Коса Предности : 100% дише чипка фронтална капа во рамките на швајцарската чипка во фронталната направи да се чувствувате удобно кога ќе го носат, чипка пред перики синтетички перики. Без лепак Директно Човечка Коса Перики Големина На Капачето : средно кафеава боја на чипка, просечна големина на капачето(22,5 Инчи) со прилагодливи ремени и 3 чешли лесни за земање. Природна Линија На Коса Перики Квалитет : висококвалитетни швајцарски чипка предни перики, силна и мека, никогаш не боли кожата. Услуга : 24 Часа Онлајн Услуга, Гаранција За Услуга По Продажбата.Ако Имате Било Какви Прашања, Можете Слободно Да Ме Контактирате.Ќе Дадам Се Од Себе За Да Ти Помогнам.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат