0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Целосна Чипка Перики Со Бебешка Коса Целосна Чипка Предни Перики За Црни Жени

Целосна Чипка Перики Со Бебешка Коса Целосна Чипка Предни Перики За Црни Жени

DEN 3584.00
Достапно за нарачка

Залиха

1. Целосна Перика Од Чипка : Бебешка Коса Околу Периметарот За Да Се Даде Претходно Искубена Природна Линија на Косата. 2. Изработени од 100% Необработени, Можат да бидат Обоени и Редизајнирани (може да се виткаат, рамно пеглаат, исправат). 3. Просечна Големина (22"- 23") Капачето е нашето стандардно, Многу Лесно За Носење од 4 Чешли и Прилагодлив Ремен. 4. Реклами Детали За Сликата : 18 инчи Должина На Косата; 150% Густина На Косата( пополна поубава); Природна Боја на Коса (можете сами да ја обоите во друга боја на коса). 5. Љубезно Потсетување : ако сакате да ја вратите периката од некои причини, ве молиме не ја сечете чипката и контактирајте не за прв пат, ние ќе ви помогнеме да се справите со проблемот или да ви ја покажеме адресата за враќање. Фала!. Параметар за коса : Стил На Коса : Длабоко Кадрава (Слободен Дел Одделение За Коса : 8А Одделение (100% Реално Необработено без хемикалија, така што нема штета за здравјето) Природен Изглед : Бебешка Коса Околу Периметарот За Да Се Даде Природна Линија На Коса, Лесно Изветвени Јазли (Избегнувајте Проблем Со Пролевање), Единечни Јазли Околу Линијата На Косата. Боја на коса : Природна Боја (можете да ја купите директно од веб-страницата) Друга Боја На Коса : #1, #1б, #2, #4 СЕ БЕСПЛАТНИ ЗА боење за вас. Ако ви треба, ве молиме оставете порака до нас во рок од 6 часа откако ќе нарачате, ние ќе го прилагодиме за вас. Параметар на капачето : Конструкција На Капаче : Целосна Перика Од Чипка / Чипка Предна Перика Стандардна Големина На Капачето : Просечна (22,5") на задниот дел од капачето на перика, има долг прилагодлив ремен, може да се прилагоди на 22"- 23" за да одговара на типот на главата. Стандардна Боја На Чипка Со Капа : Средно Кафеави Реклами Детали За Сликата : Должина На Коса : 18 инчи(кога ја мерите должината на косата, ве молиме зајакнете ја и измерете ја од врвот до коренот) Густина На Косата : 150% Густина Боја На Коса : Природна Боја На Коса Топли Совети : Периката Може Да се Врати Се Додека е Во Првобитната Состојба, Вклучувајќи Ја И Вишокот Чипка Напред Несечена. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, нашата услуга за клиенти ќе одговори на сите ваши прашања и ќе ви помогне да ги решите сите проблеми за вашите нарачки.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат