0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
13х4 ХД Директно Чипка Предни Перики Човечка Коса, Директно Лепак Транспарентен Чипка Фронтални Перики За Црни Жени Пред Откинати 180% Густина Природна Линија На Коса

13х4 ХД Директно Чипка Предни Перики Човечка Коса, Директно Лепак Транспарентен Чипка Фронтални Перики За Црни Жени Пред Откинати

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Залиха

откако ќе ја обоите или избелите косата, ве молиме често правете ја длабоката состојба на косата. Слободен дел чипка пред перика. Ве молиме подигнете ја температурата малку по малку за прво да ја тестирате. лесен за инсталирање и полетување. 2 Ремени Може Да се Прилагодат За Да Одговараат На Повеќето Големини на Главата. Четирите Клипови за Задржување се Наоѓаат Во Четири Позиции. ХД Транспарентна Чипка-Совршено Одговара На Целата Боја На Кожата. Да, тоа е 100% вистинска човечка коса, така што може да се обои професионално. 13х4 HD Транспарентна Чипка Фронтални Перики Големина На Чипка : 13х4 HD Транспарентна чипка на врвот, ви нудиме многу природна линија на коса од 4х4 перика за затворање на чипка, областа на чипка е 13х4 инчи, транспарентна чипка можете да направите длабок среден дел од чипка, слободен дел, а третиот дел од перика, без разлика каков тон на кожата, е поприроден кога да ја земете, е мек и жив и дише и издржлив материјал од чипка го прави поудобно. Може да направи пунџа за коса. Ве молиме предложете Прво да земете неколку влакна За да направите текст. Ве молиме изберете ја добрата боја за коса и контролирајте го времето на умирање, температурата на умирање. периките за човечка коса ја користат најдобрата чипка, мека и невидлива, дише и издржлива, овој материјал ги прави поудобни и поприродни, погодни за забави, родендени, патувања, прослави, свадби, дипломирање и секојдневен живот. ветуваме дека материјалот е 100% човечка коса, супер мека и вистинска густина од 180, 30 дена без причина слободен враќање. со напредна опрема за производство, првокласни квалификувани работници и висококвалитетни суровини за човечка коса, ние сме посветени на производство на висококвалитетни перики. Големина на капачето (Обем : 22 - 23 инчи). Удобно И Капаче за Дишење. Зошто нас : иако цената е малку повисока од другите продавачи, квалитетот го заслужува тоа. Ве молиме оставете го стапчето/виткањето да седи на косата околу 3-5 секунди. исполнување со испорака за 1-3 работни дена. Директно Чипка Предни Перики Човечка Коса Материјал : 100% девствена човечка коса перики, необработена коса исечена од главата на една млада девојка, мека и природна, здрава и живописна, удобна наспроти кожата.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат