0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Јеле 10х10фт Фотографија Позадина Сцена Светла Црвен Тепих Позадина За Фото Пука Луксузни Вип Кралското Семејство Клуб Партија Декорација Банер Возрасни Деца Фото ?

Јеле 10х10фт Фотографија Позадина Сцена Светла Црвен Тепих Позадина За Фото Пука Луксузни Вип Кралското Семејство Клуб Партија

DEN 831.84
Достапно за нарачка

Залиха

Разновиден : Погоден За новороденчиња туш за бебиња украси за роденденски забави, личен портрет производ и семејна групна фотографија.Може да се користи и за студио, штандови, забави и За свадби верност Во Боја и уметнички ефект. Прилагодете Прифатено : ние компанијата прифаќаме нарачка за прилагодување според вашето барање!Само испратете ни ја вашата слика и големината на истата. FYI : Обично прилагодете ги нарачките потребни се 1-3 дена за производство и 2 недели испорака. Карактеристики : Материјал : Тенка винилна ткаенина. Тип : Компјутерски печатени. Тип на големина : 4€4 Ft=1.2€1.2 Метри 5€5 Ft=1.5€1.5 Метри 6€6 Ft=1.8€1.8 Метри 7és 7 Ft=2.2€2.2 Метри 8€8 Ft=2.5€2.5 Метри 10€10 Ft=3€3metres апсорбирачка светлина Нерефлектирачка. Без Џеб Без Дупка Пакет : 1x Фотографија позадина. Погоден за : сите видови деловна/комерцијална употреба, како свадба,студио, забава итн. Совети : 1.Винилните ткаенини не се перат.Ако има дамка,земете влажна крпа со малку вода или исчистете ја(како сапун) и избришете ја. 2. Сите позадина ќе испрати со преклопени.Еве ги начините за отстранување на наборите. а. Цврсто Завиткајте го со цилиндар и чекајте 3-4 дена. б. Загрејте го Со пегла на задниот дел од предметот, тогаш повторно ќе биде мазно.Доколку е потребно, ве молиме испеглајте ја задната површина со пегла на пареа, но не и суво железо. 3.Можеме да ја прилагодиме секоја големина за вас, исто така можеме да ја испечатиме вашата сопствена слика како позадина;Винил позадина со Двојно лице исто така достапна за продажба; контактирајте со нас ако ви треба. За Бојата : ве Молиме имајте предвид дека секој компјутер има различни поставки за боја и резолуција, така што боите прикажани на вашиот екран може малку да се разликуваат од вистинското печатење во зависност од вашата поставка.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат