0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Каубојски Украси Позадина Западна Партија Украси Рустикален Позадина Банер Реквизити Штала Фарма Дивиот Запад Партија Позадина Винил Каубојски Роденден Материј?

Каубојски Украси Позадина Западна Партија Украси Рустикален Позадина Банер Реквизити Штала Фарма Дивиот Запад Партија Позадина

DEN 431.84
Достапно за нарачка

Залиха

Детални Информации За Големината : секој пакет доаѓа со 1 парче западна позадина, со димензии прибл. 183 х 244 см/ 6 х 8 стапки, доволно големи за да ја задоволат вашата декоративна потреба; ве Молиме имајте предвид дека заградата, торбата за столб или клипот не се вклучени во пакетот, она што ќе го добиете е во преклопена состојба. Лесен и Пренослив : оваа позадина за каубојски украси е изработена од винил материјал, лесен и гроздобер, удобен за носење и чување; позадината не може да се пере, но валканите делови можете да ги избришете со крпа, а крпата во позадина не треба да биде изложена на сончева светлина долго време. Лесно За Закачување : декорацијата на западната забава содржи 4 перфорирани агли, што ви овозможува лесно да ја закачите на ѕид, да ја закачите на полица и да ја користите за украси за забави, штандови за фотографии, чаршафи за роденденски забави и многу повеќе. Не Е Лесно Да Се Избледи : моделот во нашата рустикална каубојска позадина е реален и не бледне лесно, што може да го задржи уметничкиот ефект долго време, обезбедувајќи посигурно искуство за декорација на вашата забава или декорација на домот. Многу Применливи Цели : оваа позадина на штала е достапна за различни прилики, како што се свадбена забава, роденденска забава, реквизит за фотографија, прослава на фестивалот, уметнички проекти, видео позадина, приказ на производи и многу повеќе.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат